Na veletrhu Gamescom 2019 bude i stánek českých vývojářů

Největší evropský herní veletrh Gamescom 2019 v Kolíně nad Rýnem odstartuje již za pár dní. Česká republika tu, mimo stánky samotných vývojářských studií, bude reprezentovaná i národním stánkem, kde se představí hned sedm českých vývojářských studií. Gamescom 2019 se bude konat od 20. do 24. srpna a všem fanouškům počítačových her bude přístupný od 21. do 24 srpna.

Již v pondělí 19. srpna před začátkem samotného Gamescomu bude několik prezentací. Jako první se v 17 hodin představí Microsoft se svojí Inside Xbox Conference, o dvě hodiny později představí Google své plány se Stadia Connect a od 20 hodin bude možné sledovat Opening Live Night. Opening Live Night se bude účastnit množství herních studií, která by měla představit své novinky. Mezi herními studii nebudou chybět taková jména jako Activision, Bandai Namco, Cupcom, Epic Games, EA, Deep Silver, Ubisoft a mnoho dalších.

Český Gamescom stánek

V českém národním stánku na Gamescom 2019 se v rozmezí od 20. do 22. srpna vystřídá hned sedm vývojářských studií s jejich skvělými tituly. Na stánku se z známějších vývojářských studií objeví Bohemia Interactive, Charged Monkey, BadFly Interactive s titulem Tauceti a Czech Games Edition. Z méně známých studií se představí Charles Games, Gold Knights s RPG Lost Hero a Outside the Fox.

Český národní stánek na Gamescomu vznikl ve spolupráci Asociace českých herních vývojářů (GDA.cz), agentury CzechInvest a českým Ministerstvem průmyslu a obchodu. Zástupci všech zmíněných organizací budou na stánku přítomni pro případné dotazy a informace o českém herním průmyslu.

Pokud se chystáte navštívit Gamescom osobně, rozhodně navštivte národní stánek v hale 03.2 v sekci E-059g.

Zdroj: GDA.cz

Richard Andrýsek on FacebookRichard Andrýsek on Instagram
Richard Andrýsek
Richard Andrýsek
Zakladatel
Zakladatel GamesDev.cz a aktivní webový vývojář a datový analytik. Stará se o chod redakce a plánuje směřování projektu. Věnuje se programování, tvorbě her a hernímu průmyslu.