Feudal Alloy odloženo na začátek roku 2019

Malinké české vývojářské studio Attu Games 21.9. ohlásilo posunutí data vydání připravované hry Feudal Alloy pro všechny chystané platformy (PC, SWITCH, XB1, PS4) na leden 2019. Na jejich Twitteru se můžete dočíst, že se hrou mají mnohem více práce než čekali a raději vydání odsunou než aby vypustili do světa špatnou hru.

S tímto rozhodnutím se nedá než souhlasit, protože Feudal Alloy vypadá už teď velmi slibně a my si na ni rádi počkáme. Attu Games své fanoušky pravidelně zásobí trailery, screenshoty a gameplay videi z nichž je jasné, že na hře neustále pracují a chtějí ji dotáhnout k dokonalosti.

Na co se můžete v lednu těšit

Feudal Alloy je 2D akční RPG metroidvania, ve které se budete moct realizovat jako ryba obývající robota jménem Attu. Ve středověkém světě, který je celý ručně kreslený, budete potkávat a ničit rozsáhlou škálu nepřátel a to v jednom z 19 slušivých oblečků. Kdyby vám to přišlo málo, jednotlivé části se dají navzájem kombinovat, takže můžete být ta nejpohlednější ryba v robotovi v kraji. Všechno tohle a mnohem víc se bude dít v 18 světových jazycích.

Richard Andrýsek on FacebookRichard Andrýsek on Instagram
Richard Andrýsek
Richard Andrýsek
Zakladatel
Zakladatel GamesDev.cz a aktivní webový vývojář a datový analytik. Stará se o chod redakce a plánuje směřování projektu. Věnuje se programování, tvorbě her a hernímu průmyslu.